donderdag 28 mei 2026

Workshop God in de klimaatcrisis

Datum: 
 donderdag 28 mei 2026
Tijdstip: 
 20.00 uur. Inloop vanaf 19.30 uur  - 22.00 uur
Locatie: 
 Huiskamer De Open Hof

De laatste jaren wordt steeds duidelijker welke impact de mens heeft op de natuur. Ons afval stroomt door de rivieren en oceanen, de biodiversiteit holt achteruit en de klimaatcrisis wordt steeds meer zichtbaar. We kunnen er niet meer onderuit om anders te gaan leven. Niet alleen voor de dieren en planten of de generaties na ons, maar ook voor de meest kwetsbaren op de wereld die nu al het hardst geraakt worden. Wat kan je doen? Welke keuzes maken het verschil en heeft het nog zin? Hoe voorkom je dat je uitgeblust raakt? En hoe houd je de hoop vast? En als je gelovig bent: hoe kun je je laten inspireren? Op welke wijze geven we invulling aan het rentmeesterschap?

Samuel van Klinken – vorig jaar april ook geweest bij de interactieve workshop “God in de Supermarkt”, neemt ons deze keer op boeiende wijze mee bij de vraag hoe je hoop houdt in een snel veranderende wereld. U bent van harte uitgenodigd! Deelname is gratis en iedereen is welkom! Zie ook www.Godindeklimaatcrisis.nl

Vooraf aanmelden via de intekenlijst in De Huiskamer van De Open Hof mag, maar is niet noodzakelijk. Inloop vanaf 19.30 uur en aanvang workshop is 20.00 uur.
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Peter van der Wel (06-51936138) of een van de andere leden van de Taakgroep Duurzaamheid (zie website van De Open Hof www.deopenhofoudbeijerland.nl).
 

terug